Hellenurme suvejooksul domineeris Mart Andresson

Piret Karu
Hlelenurme suvejooks 2013
Hlelenurme suvejooks 2013 Foto: Erakogu

Valgamaa tänavuse jooksusarja 4. etapi ja 2. Hellenurme suvejooksu 7,8kilomeetrise põhidistantsi võitis meeste vanuseklassis Mart Andresson ajaga 25.36.

Teiseks jäänud Margus Koor kaotas liidrile enam kui minutiga, kolmandale kohale rühkinud Pauli Turtinen tuli ühtlasi vanuseklassis M40 võitjaks.

Naiste vanuseklassis N18 oli parim Sandra Sillaste ajaga 39,25, meeste M18 klassis rühkis end kõrgeimale pjedestaaliastmele Karm Korb ajaga 32.12. Naiste vanuseklassis N21 näitas parimat minekut Margarete Merenäkk, kes võlus ajaks 34.04. N35 klassis oli parim Piret Tikva ajaga 34.22 ja N45 klassi pani kinni Zita Sproge ajaga 34.44.

M50 klassis näitas ülemvõimu Aivar Lillipuu ajaga 34.53. Naiste vanuseklassis N55 rühkis end kiireimaks Aija Lace ajaga 39.07 ja kepikõndijatest tuli esimeseks Deivi Sarapson ajaga 1.04.42.

Lastejooksudes selgitati parimad eri vanusekategooriate kaupa 300 ja 900 meetri jooksus.

Hellenurme suvejooksul joosti ja tehti kõpikõndi 28. juunil.