Valga korvpallurite jõud rauges teisel poolajal

Piret Karu

Pühapäeval peeti Valga spordihallis järjekordne Alexela korvpalli meistriliiga mäng, kus omavahel võtsid mõõtu Tartu Ülikool / Rock ja Valga / Maks & Moorits.

Koduseinte toetusel mängis Valga meeskond head kaitsemängu ning avaveerand võideti 23 : 19. Teisel veerandajal näidati endiselt südikat mängu ja poolaja lõpuvile kõlades oli seis Valga kasuks 46 : 44.

Kolmandal veerandajal aga said tartlased oma mängu käima ning kiirelt tehti 15 : 2 vahespurt. Seda suuresti tänu Valmo Kriisa tabavatele kolmepunktivisetele. Kriisa oli 22 punktiga ka kohtumise edukaim korvikütt.