Valga korvpallurid jäid pealinlastele alla

Foto on illustreeriv
Foto on illustreeriv Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Teisipäeval, 30. septembril peeti neli meeste korvpalli karikavõistluste kaheksandikfinaali kohtumist. Tallinnas kohtusid omavahel BC Valga / Maks & Moorits ning Audentese SG / Noortekoondise teine võistkond.

Vastavalt karikavõistluste reglemendile sai Audentes visata enne mängu kolmepunktiviskeid ning sai mängu alustada 15 : 0 eduseisust. Kohe alguses ei suutnud Valga meeskond oma mängumootoreid käivitada ning peagi oli vahe juba 23 : 0. Poolaja lõpuvile kõlades seisis tablool 63 : 41 Audentese noortekoondise kasuks.

Kolmandal veerandajal hakkas Valga meeskond tasa ja targu punkte noppima, kuid vastaste tabavalt valusad kolmepunktivisked ei lubanud enamat kui kuuepunktilist kaotust Audentesele skooriga 101 : 95. Vastaste kolmepunktijoone visked tõid neile ühtekokku 42 punkti.