Tõrva vutimehed pidid vastu võtma kaotuse

Tõrva jalgpallurid
Tõrva jalgpallurid Foto: Rein Säinas

Nädalavahetusel sai punkti jalgpalli kolmas liiga, kui finaalis Sportland Arenal kohtusid Põhja tsooni parim JK Piraaja ja Lõuna tsooni võitja Tõrva JK.

Mäng pealinnas kulges esimesel poolajal rahulikult. Otsiti võimalusi ning kombiti vastase kaitse tugevust. Pika üritamise käigus suutsid Piraaja mängijad lõpuks leida selle augu, kust pall väravasse sokutada, ning eduseisult 1 : 0 mindi vaheajale.

Teine poolaeg näidati juba lahtisemat mängu ja võimalusi värava löömiseks tekkis rohkem. Peagi leidsid Piraajad jälle võimaluse pall tõrvakate väravavõrku sahistada ning oma eduseisu suurendada.