Valga Välk alustas saalihoki hooaega

Saalihoki. Foto on illustreeriv.
Saalihoki. Foto on illustreeriv. Foto: Erakogu

Pühapäeval alustas Valga Välk oma võistlushooaega saalihoki esiliigas, kui külla sõideti Eesti Maaülikooli teisele võistkonnale.

Juba mängu esimesel kolmandikul asusid võõrustajad kohtumist juhtima, kui viskasid järjepanu kolm väravat. Teisel kumbki meeskond skoori ei teinud.

Viimasel kolmandikul avas Remo Kupits Välgu väravatearve. Vähem kui minutiga karistasid aga võõrustajad valgalasi veel ühe väravaga. Enne kohtumise lõppu suutis Valga mängija Roberts Livins aga veel kord väravale peale lüüa ning kohtumise lõppseisuks kujunes 4 : 2 Tartu klubile.