Kolmapäeval, 10. detsembril pidas Valga / Maks & Moorits Valga spordihallis järjekordse kohtumise korvpalli Balti liigas.

Kohtumise kolm esimest veerandaega kulgesid mõlemale meeskonnale võrdselt. Enne viimast veerandaega juhtis kodumeeskond ühe punktiga 49 : 48. Otsustaval veerandil tegid Valga pallurid palju tehnilist praaki ning kuidagi ei suudetud ka palli korvi saada.  Neljanda veerandaja võitsid külalised 28 : 14 ja kogu mängu tulemusega 76 : 63.

Lätlaste poolelt viskas Povilas Cukinas 15 punkti. Mikus Sokolovs lisas 13 ning Rinalds Sirsnins ja Devin Taylor 11punkti. Valga meeskonnast oli üleplatsi mees Maris Laksa, visates 17 punkti. Reinis Strupovics lisas omakorda 16, ning Jurijs Aleksejevs 10 punkti.