Maakonna motopoisid väsimuse märke ei näita

Kristjan Siilak supermoto Eesti meistrivõistluste open-klassis võistlemas
Kristjan Siilak supermoto Eesti meistrivõistluste open-klassis võistlemas Foto: Erakogu

Möödunud nädalavahetus tõi Valgamaa motosportlastele kaasa mitu jõukatsumist, kui võistleda tuli supermoto, Catweesi ning Hartwall Jaffa meistrivõistlustel.

Laupäeval sõideti Tabasalu kardirajal käesoleva aasta neljas Sivitrans Eesti meistrivõistluste etapp supermotos. Open-klassi kiireim mees oli soomlane Tommi Suomi, kes võitis kindlalt mõlemad sõidud. Parim eestlane rajal oli viiendal positsioonil lõpetanud Valga motomees Kristjan Siilak. Teine valgalane Kenor Kotkas lõpetas võistluse üheksandana.

Pärast neljandat etappi hoiab supermoto Eesti meistrivõistluste open-klassis esimest kohta 134 punktiga Kristjan Siilak. Soomlane Valtteri Ala-Heikkilä on 131 punktiga teine ning 111 punktiga asub kuuendal kohal Kenor Kotkas.