Valga alustas karikavõistlusi kindla võiduga

Korvpalli karikavõistlus. BC Valga/Maks&Moorits vs EMÜ SK.
Korvpalli karikavõistlus. BC Valga/Maks&Moorits vs EMÜ SK. Foto: Rein Säinas

Teisipäeval, 22.septembril võõrustas BC Valga meeskond Valga spordihallis toimunud Eesti meeste korvpalli karikavõistlustel EMÜ SKd.

Vastavalt võistlusjuhendile sai nõrgema asetusega külalisvõistkond kõigepealt kümme kolmepunktiviset, millest realiseeriti viis ehk Valga meeskond alustas mängu 0 : 15 kaotusseisust. Sellele vaatamata võideti esimene veerandaeg tulemusega 24 : 22.

Teine veerandaeg kulges hästi tasavägiselt ning mõlemad meeskonnad tabasid ohtralt ilusaid kaugviskeid. Poolajapausile mindi tulemusega 56 : 51 Valgale. Teisel poolajal hakkas külalismeeskonna jõud raugema ning BC Valga meeskond võttis kohtumisest kindla võidu tulemusega 123 : 95.

Valga poolelt olid kõige resultatiivsemad Kristo Saage 25 ja Jurijs Aleksejevs 20 punktiga. EMÜ poolelt olid resultatiivsemad Ott Toomsalu 24 ning Joosep Russak 19 punktiga.