Teisipäev, 30. august

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 “Kalatüdruk Dory”,
kl 19 “Sõjakoerad”.

Kolmapäev, 31. august

Kirikukülas
kl 16 Valgamaa orienteerumispäevak.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 “Kalatüdruk Dory”,
kl 19 “Sõjakoerad”.

Neljapäev, 1. september

Otepää vallavalitsuse ees
kl 11 pannkoogipäev.

Valga kultuurikeskuse ees
kl 14 koolialguse üritus “Tere, kool!”.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 “Jääaeg 5”,
kl 19 “Kalatüdruk Dory”.

Reede, 2. september

Valga noortekeskuses
kl 15 „Tagasi kooli ehk õpikutele paberid ümber!“.

Tõrvas
kl 16 Tõrva kolme järve jooks, Valgamaa jooksusarja 8. etapp. Start linnavalitsuse eest.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 “Lemmikloomade salajane elu”,
kl 19 “Suitsiidisalk”.

Valga Jaani kirikus 
kl 19 Jaani kiriku valmimise 200. aastapäevale pühendatud kontsert, esinevad Pille Lill (sopran) ja Tiia Tenno (orel).

Valgas Tiina Loomemajas
kl 19 salongiõhtu “Nalja ja naeruga sügisesse”. Meeleolu loovad Lahedad Mutid Lahedalt ja kapell Supsti.

Laupäev, 3. september

Otepääl Hurda tn petangiväljakul
kl 9.30 A. Steinbachi mälestusturniiir.

Pokardi staadionil
kl 12 SK Viraaž heidete seriaal.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 13 “Lemmikloomade salajane elu”,
kl 15 “Kalatüdruk Dory”,
kl 16.45 “Suitsiidisalk”,
kl 19 “Madalik”.

Valga Jaani kirikus
kl 15 kiriku valmimise 200. aastapäevale pühendatud juubelijumalateenistus piiskop Joel Luhametsa ja külalisvaimulike osavõtul. Esineb Tõrva kammernaiskoor , orelil Jüri Goltsov.

Tehvandi spordikeskuses
Eesti MV duatlonis.

Pühapäev, 4. september

Valga Jaani kirikus
kl 10 Jaani kiriku valmimise 200. aastapäevale pühendatud tänujumalateenistus. Jutlustab Jarmo Happonen Ylistaro kogudusest Soomest. Laulab Valga segakoor Rõõm, orelil Jüri Goltsov.  

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 13 “Kalatüdruk Dory”,
kl 15 “Õpetaja Konn”,
kl 17 “Madalik”,
kl 19 “Vorstipidu”.

Tehvandi spordikeskuses
kl 17 FC Otepää -- FC Tarvastu.

Esmaspäev, 5. september

Laatres
kl 16 Tõlliste valla esmaspäevak: kepikõnd, rattasõit ja orienteerumine.

Valga kultuurikeskuses
kl 17 huvitegevuse mess.

Tõrva restoranis Goodewind
kl 18 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Teisipäev, 6. september

Valgas Tambre terviserajal
kl 17 sügisesed tervisetunnid.

Kolmapäev, 7. september

Vilaskis
kl 16 Valgamaa orienteerumispäevak.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 “Õpetaja Konn”,
kl 19 “Vorstipidu”.

Otepää gümnaasiumis
kl 19 Rakvere Teatri etendus “8 armastavat naist”.

Neljapäev, 8. september

Valga noortekeskuses
kl 16 lauatenniseturniir.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 “Õpetaja Konn”, kl 19 “Vorstipidu”.

Reede, 9. september

Valga ja Valka tänavatel
kl 19 Valga-Valka rahvajooks.

Laupäev, 10. september

Otepää seikluspargis Wakepark
kl 10 veelaua- ja veesuusavõistlus “Mushrooming at OWP”, Eesti meistrivõistluste 3. finaaletapp.

Otepääl
kl 11 Nooruse matk, start ja finiš Lipuväljakul.

Pühapäev, 11. september

Tehvandi spordikeskuses
kl 11 Tartu rattamaratoni ühistreening.

Esmaspäev, 12. september

Soorus
kl 16 Tõlliste valla esmaspäevak: kepikõnd, rattasõit ja orienteerumine.

Valgas Voorimehe pubis
kl 18 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Teisipäev, 13. september

Valgas Tambre terviserajal
kl 17 sügisesed tervisetunnid.

Kolmapäev, 14. september

Purtsil
Valgamaa orienteerumispäevak (öine).

Neljapäev, 15. september

Valga gümnaasiumis (Kuperjanovi 10)
kl 15—19 lahtiste uste päev kõigile huvilistele.

Valga noortekeskuses
kl 16 lauatenniseturniir

Reede, 16. september

Tõrva kultuuripubis Juudas
kl 22.30 esinevad Meister Jaan ja Vaiko Eplik.

Laupäev, 17. september

Otepääl
orienteerumisvõistlus Otepää Rogain.

Pühapäev, 18. september

Tehvandi spordikeskuses
kl 8 Tartu rattamaraton.

Hellenurme veskimuuseumis
avatud veskite päev. Veskiekskursioonid koos etendusega «Krabat» algavad kl 12 ja 16.

Esmaspäev, 19. september

Tsirguliinas
kl 16 Tõlliste valla esmaspäevak: kepikõnd, rattasõit ja orienteerumine.

Valgas Voorimehe pubis
kl 18 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Teisipäev, 20. september

Valgas Tambre terviserajal
kl 17 sügisesed tervisetunnid.

Neljapäev, 22. september

Valga kultuurikeskuses
kl 9.45 doonoripäev.

Valga noortekeskuses
kl 16 turaka- ja UNO-turniir.

Laupäev, 24. september

Pokardi staadionil
kl 12 SK Viraaž heidete seriaal.

Valga kultuurikeskuses
kl 18 etendus „Abielumehe armuseiklused” (vene keeles).

Tehvandi spordikeskuses
Värska Vesi noortesarja suvebiatlon.

Pühapäev, 25. september

Tõrva gümnaasiumi staadionil
kl 12 Tõrva-Helme kergejõustikupäev olümpialastega.

Esmaspäev, 26. september

Laatres
kl 16 Tõlliste valla esmaspäevak: kepikõnd, rattasõit ja orienteerumine.

Valgas Voorimehe pubis
kl 18 bridžiturniir Valga Bridžikunn.

Teisipäev, 27. september

Valgas Tambre terviserajal
kl 17 sügisesed tervisetunnid.

Kolmapäev, 28. september

Valga noortekeskuses
kl 17 lauamängude õhtu.

Valga kultuurikeskuses
kl 19 Rakvere teatri etendus „Sinatraga kuu peale”.

Reede, 30. september

Tõrva kultuurimajas
kl 20 huvitavate kohtumiste klubi ja tantsuõhtu, külas on Ivo Linna ja Antti Kammiste.

NÄITUSED

Valga Jaani kirikus
kiriku valmimise 200. aastapäevale pühendatud rändnäitus "Valga Jaani kirik 200" ning Valga muuseumi rändnäitus "Hans Einer 160 ja Valga Eesti Peetri Kirikukool 135".