Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Reede, 24. veebruar

Otepääl J. Hurda tn petangiväljakul
kl 10 Kaarel Tigase mälestusturniir petangis.

Tõrvas gümnaasiumi pargis
kl 11 pidulik koosviibimine Vabadussõja mälestusmärgi juures, esineb Tõrva kammernaiskoor,
kl 12 suusa- ja kõnnimatk,
kl 13 talvine maastikurattakross.

Otepääl
kl 11 pärgade asetamine Vabadussamba jalamile.

Karula valla kultuurikeskuses Lüllemäel
Eesti Vabariigi aastapäeva ja Karula valla 25. aastapäeva tähistamine:
kl 11 Vabadussambale pärgade asetamine,
kl 11.30 kontsert ja tervitused kultuurikeskuses. Esineb Mait Maltis.

Valgas
Eesti Vabariigi iseseisvuspäeva tähistamine:
kl 12 mälestustseremoonia Vabadussõja ausamba juures,
kl 12.30 militaarteemapargis perepäev.

Lüllemäe suusamaal
kl 13 matk "Vabariigi terviseks" ning talvemõnud mäesuusa- ja lumelauahuvilistele.

Pühajärve jääl
kl 14 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud militaar-seikluslik tõukekelgumatk.

Puka rahvamajas
kl 15 vabariigi aastapäeva ja valla 25. aasapäeva kontsertaktus. Esinevad Inga ja Toomas Lunge.

Laupäev, 25. veebruar

Valga spordihallis
kl 10 Valga lahtised meistrivõistlused maadluses.

Otepää keskväljakul
kl 12 suur lumelahing kõikidele sõpruskondadele.

Valga põhikooli ujulas
kl 13 Eestimaa talimängude ujumisvõistlused.

Kuutsemäe puhkekeskuses
kl 12 võistluste ja mängude päev “Oranž laupäev”.

Valga kultuurikeskuses
kl 17 etendus “Viimane võimalus”.

Tõrva kirik-kammersaalis
kl 17 kontsert “Tuntud ja tundmatud laulud ja luuletused Tõrvast”, esinevad kultuurimaja kollektiivid.

Lüllemäe suusamaal
talvemõnud mäesuusa- ja lumelauahuvilistele.

Tehvandil
Tartu maraton.

Pühapäev, 26. veebruar

Valga spordihallis
kl 9 Warrior Cup jalgpallis.

Valga kultuurikeskuses
kl 17 etendus “Viimane võimalus”.

Lüllemäe suusamaal
talvemõnud mäesuusa- ja lumelauahuvilistele.

Tehvandil
Tartu maraton.

Esmaspäev, 27. veebruar

Valga spordihallis
kl 9 Eesti Koolispordi Liidu saalihokivõistluste finaal (6.—9. klassid).

Valgas Voorimehe pubis
kl 18 bridžiturniir, simultaan “Eesti Vabariik 99” (paarid).

Teisipäev, 28. veebruar

Tõrva kultuurimajas
kl 10 mulkide talvekool teemal „Kohapärimus”.

Tehvandi suusastaadionil
kl 11 Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaasuusatamises.

Valga spordihallis
kl 12 Valka spordikooli mitmevõistlus kergejõustikus.

Valga linnapargis
kl 12.30 pensionäride liidu vastlapäev.

Riidaja kultuurimaja juures
kl 13.30 vastlapäeva tähistamine (toimub ainult sobiva ilma korral).

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 „Lego Batmani film”,
kl 19 „Sangarid”.

Kolmapäev, 1. märts

Valga spordihallis
kl 10 EKSLi Dumle rahvastepallivõistluste piirkondlik finaal (1.--3. klassid).

Tehvandil
Eesti eriolümpia talimängud.

Neljapäev, 2. märts

Valga muusikakoolis
Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2017” klaveriõpilaste regioonivooru kontserdid.

Tehvandil
Eesti eriolümpia talimängud.

Reede, 3. märts

Tõrva gümnaasiumis
kl 19 Tõrva mälumänguturniir.

Valgamaal
Eestimaa talimängud. Kava: joud.ee.

Laupäev, 4. märts

Tõrvas Veskijärve ääres
kl 10 talvine kalapüügivõistlus „Tõrva Tirk 2017”.

Valga keskraamatukogu lastekirjanduse osakonnas
kl 11 pisipõnnide mängutunnid.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 13 „Lego Batmani film”,
kl 15 „Koera elu mõte”,
kl 17 „Sangarid”,
kl 19 „Viiskümmend tumedamat varjundit”.

Valgamaal
Eestimaa talimängud. Kava: joud.ee.

Valgas ja Valkas
Eestimaa talimängud esitlevad: Valga-Valka Music Weekend:
kl 20 ansamblid I Had Dreams, Kolmteist, The Missing Valga rokiklubis,
kl 21 DJ Aivars Valka kultuurimajas,
kl 22 DJ Paul O`Kenn, DJ Alan Tukmatsev, DJ Greeteks ja DJ Brandlo ööklubis Feel Good,

Pühapäev, 5. märts

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 13 „Lego Batmani film”,
kl 15 „Sangarid”,
kl 17 „Suur Hiina müür”,
kl 19 „John Wick 2”.

Valgamaal
Eestimaa talimängud. Kava: joud.ee.

Esmaspäev, 6. märts

Tõrva restoranis Goodewind
kl 18 bridžiturniir, Valga linna lahtised meistrivõistlused paaridele.

Valga kultuurikeskuses
kl 19 etendus "Prantslasliku truudusetuse võlud” (vene keeles).

Teisipäev, 7. märts

Valga muuseumis
kl 16 Fideelia-Signe Rootsi näituse „Naine kui kangelane“ avamine.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 17 „Koera elu mõte”,
kl 19 „Suur Hiina müür”.

Valga muusikakoolis
kl 18 Mihkel Polli klaverikontsert, kavas Debussy, Chopin.

Valga spordihallis
kl 19 Eesti meistriliiga kohtumine korvpallis: BC Valga/Valka -- AVIS Rapla.

Kolmapäev, 8. märts

Tehvandi spordikeskuses
IBU Cup Biathlon 8:
kl 10 paaristeatevõistlus,
kl 12.30 segateatevõistlus.

Valga kultuurikeskuses
kl 19 Tõnis Niinemetsa komöödiaetendus „Homme on täna!”.

Neljapäev, 9. märts

Tehvandi spordikeskuses
IBU Cup Biathlon 8:
kl 10 sprint (7,5 km, naised),
kl 13 sprint (10 km, mehed).

Valga spordihallis
kl 10 Valgamaa Haridusmess 2017.

Reede, 10. märts

Valga keskraamatukogu lastekirjanduse osakonnas
kl 14 muinasjututorni jututund algklasside õpilastele.

Nõuni rahvamajas
kl 18.30 Palupera mälumäng, Valga maakonna võistkondlikud meistrivõistlused.

Tõrva kirik-kammersaalis
kl 19 esineb Ott Lepland Bänd kontserdiga „Maailm mu ees.”

Laupäev, 11. märts

Tõrvas Mulgi turul
kl 9 laat.

Valga kultuurikeskuses
kl 12 lauluvõistlus „Valga laululaps 2017”.

Tõrva spordihoones
kl 12.30 siseorienteerumine.

Tehvandi spordikeskuses
IBU Cup Biathlon 8: kl 10 sprint (7,5 km, naised), kl 13 sprint (10 km, mehed).

Pühapäev, 12. märts

Tehvandi spordikeskuses
IBU Cup Biathlon 8:
kl 10 paaristeatevõistlus,
kl 12.30 segateatevõistlus.

Valgas
kl 12 rahvamatk, start spordihalli ees.

Valga kultuurikeskuse kinos
kl 12.30 „Laula!” (vene keeles),
kl 14 „Koera elu mõte”,
kl 17 „Suur Hiina müür”,
kl 19 „John Wick 2”.

Esmaspäev, 13. märts

Keeni noortekeskuses
kl 17.50 Valgamaa mälumäng triodele,
kl 19 Valgamaa bridžiturniir (võistkondlik, paaridega).

Teisipäev, 14. märts

Valga kultuurikeskuses
kl 18 emakeelepäeva kontsert.

Kolmapäev, 15. märts

Valga muuseumis
kl 12 teemapäev „Naine kui kangelane”.

Neljapäev, 16. märts

Valga noortekeskuses
kl 17 lauatenniseturniir.

Reede, 17. märts

Valga gümnaasiumis
Valga noortekeskuse Võrgupidu.

Laupäev, 18. märts

Valga spordihallis
kl 10 Valgamaa spordiveteranide bridžiturniir ja maakondlikud meistrivõistlused paaridele,
kl 14 Valgamaa spordiveteranide mälumäng ja maakondlik mälumäng triodele.

Valga keskraamatukogu lastekirjanduse osakonnas
kl 11 pisipõnnide mängutunnid.

Valga jaamahoones
kl 20 Eesti muusikavideote festival ja pidu.

Valga gümnaasiumis
Valga noortekeskuse Võrgupidu.

Pühapäev, 19. märts

Tõrva noortekeskuses
kl 12 eakate naistepäeva tähistamine.

Esmaspäev, 20. märts

Valgas Voorimehe pubis
kl 19 bridžiturniir, Valga linna lahtised meistrivõistlused paaridele.

Teisipäev, 21. märts

Valga kultuurikeskuses
kl 16 juubilaride austamis- ja puhkeõhtu, meeles peetakse jaanuaris, veebruaris ja märtsis sündinud eakaid Valga linna juubilare.

Valga muuseumis
kl 16 muusikaline pärastlõuna, kohtumine Valga ja Võru muusikakooli õpilastega.

Kolmapäev, 22. märts

Valga kultuurikeskuses
kl 19 huumoriprogramm „Aeg rõõmu tunda” (vene keeles).

Neljapäev, 23. märts

Valga keskraamatukogu lastekirjanduse osakonnas
kl 14 koolivaheaja filmineljapäev:  „Sipelgapoiss”.

Reede, 24. märts

Valga keskraamatukogu lastekirjanduse osakonnas
kl 14 muinasjututorni jututund algklasside õpilastele.

Laupäev, 25. märts

Valga spordihallis
kl 10 Valgamaa talimängude finaalvõistlus.

Pühapäev, 26. märts

Valga kultuurikeskuses
kl 19 Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert „Igavesti noor”.

Esmaspäev, 27. märts

Valgas Voorimehe pubis
kl 18 bridžiturniir, Valga linna lahtised meistrivõistlused paaridele.

Valgas
Hiina kultuuri nädal: kohtumised, filmiprogramm, kontsert, fotonäitus, õpitoad.

Teisipäev, 28. märts

Valga kultuurikeskuses
kl 19 Raivo E. Tamme monoetendus  „Ma olen Ivo Linna”.

Valgas
Hiina kultuuri nädal: kohtumised, filmiprogramm, kontsert, fotonäitus, õpitoad.

Kolmapäev, 29. märts

Valga kultuurikeskuses
kl 12 Valgamaa kooliteatrite festival.

Valga muuseumis
kl 15 ettekandeõhtu „Marta Pärna 150 ja tema pärand".

Valgas
Hiina kultuuri nädal: kohtumised, filmiprogramm, kontsert, fotonäitus, õpitoad.

Neljapäev, 30. märts

Valga keskraamatukogu lastekirjanduse osakonnas
kl 13 üle-eestilise kirjandusmängu maakondlik voor 3.--4. klassidele.

Valga noortekeskuses
kl 17 turakaturniir.

Valgas
Hiina kultuuri nädal: kohtumised, filmiprogramm, kontsert, fotonäitus, õpitoad.

Reede, 31. märts

Nõuni rahvamajas
kl 18.30 Palupera mälumäng ja maakondlikud meistrivõistlused.

Valgas
Hiina kultuuri nädal: kohtumised, filmiprogramm, kontsert, fotonäitus, õpitoad.

NÄITUSED

Valga kultuurikeskuses
28. veebruarini Uku Põllumaa, Peeter Paasmäe ja Tõnu Nooritsa fotonäitus „Lee" (Laulvad ehitised Eestis).
10. märtsini näitus „Kolonel Friedrich-Karl Pinka 120“.
10. märtsini Naiskodukaitse 90. tegevusaastat tähistav fotonäitus.
15. märtsist 30. aprillini Reet Ohna isikunäitus “Tervitus kevadele”.
6.--31. märtsini lasteaia Walko väikeste ja suurte kunstnike töödest näitus "Kunst sünnib südamest -- väikesest ja suurest".
4. aprillist 31. maini Viktor Fjodorovi juubelinäitus.

Valga muuseumis
4. märtsini fotonäitus, väljas on parimad pildid muuseumi korraldatud fotokonkursilt "Maailma jaoks oled sa keegi, aga kellegi jaoks maailm!".
11. märtsini TÜ VKA rahvusliku käsitöö osakonna rändnäitus "Märka märki".
4. märtsini näitus "Piirist ja piiritusest".
7. märtsist 1. aprillini Fideelia-Signe Rootsi näitus „Naine kui kangelane“.
3. aprillist 6. maini rändnäitus „Hingab ja heliseb“ ning MTÜ Kungla kostüüminäitus.

Valga keskraamatukogus
1. märtsist 30. aprillini näitus “2016. aastal kirjandusauhindadega pärjatud teosed”.

Tõrva kultuurimaja 2. korruse fuajees
28. veebruarini pensionäride ühenduse Eluratas liikmete Maia Valtini, Milvi Kalpuse ja Asta Tepi ühisnäitus "Rõõm tikkimisest".

SAADA E-POSTIGA PRINDI ARTIKKEL
Tagasi üles