Valgal võiduarve veel avamata

Valga saalihoki võistkond
Valga saalihoki võistkond Foto: Erakogu

Tänasel saalihoki esiliiga kohtumisel ei suutnud Valga Välk kodusaalis Tartu Tornadot üllatada ja vastu tuli võtta 3:5 kaotus.

Esimesel kolmandikul kumbki meeskond väravaarvet ei avanud ning esimesed silmad sai pähe Tornaado, kui teisel kolmandikul kiirelt 2:0 ette tormasid. Siis ärkasid ka Valga mehed ja sama kiiresti kui kaotusseisu oli jäetud, viigistati ka seis.Ometigi suutsid Tartu mängijad enne viimast kolmandikku taaskord juhtohjad enda kätte haarata ja läksid 3:2 juhtima.

Veel korra suutsid Valga mehed seisu viigistada kuid taaskord leidsid Tornaado mängijad valgalaste nõrgad kohad üles ja karistasid need kahe väravaga ära. Kohtumise lõpptulemuseks kujunes 5:3 Tartu Tornaadole. Valgal veel võiduarvet oma alagrupis avatud ei ole.