Liisi Ploom

Laupäeva õhtupoolikul võõrustas BC Valga-Valka Ogre/Kumho Tyre meeskonda. Punktirohke mäng lõppes piirilinna võiduga 98:83.

Kodumeeskond alustas kohe tabamusega, kuid järgnevad viis minutit oli mängupilt üsna masendav. Tervelt viie minuti jooksul suutis ühe punkti tuua vaid Kanbergs, kes oli täpne vabaviskejoonel. Punktilisa tuli alles Aleksejevs’ilt ning tablool oli seis 5:11 vastasmeeskonna kasuks. Seejärel läks ka piirilinna meeskonna visked täpsemaks. Esimene veerandaeg lõpetati seisul 15:17.

Teise veerandaja mängupilt oli juba oluliselt parem. Teise veerandaja alguses mindi ka kohe juhtima, vaheldumisi oldi visetel kord täpsed ja siis jälle mitte. Veerandaja lõpuks oli tablool seis 44:40 Valga meeskonna kasuks.