Erilise lumerohkusega ei paista silma ka talvepealinn Otepää. Siiski oli seal hommikuse seisuga lund maakonnakeskusest enam – 12 cm.

Kõige paksem oli lumikate hommikul Harjumaal: Kuusalu vallas Vanakülas oli see ametlikel andmetel 44 cm, Kehras aga 40 cm. 3. kohal oli Jõhvi linn Ida-Virumaal 38 cm.

Rohkesti lund on ka meie suurematel saartel: nii Saare- kui Hiiumaal ulatub lumikatte paksus kohati 32 sentimeetrini.

Järgmistel päevadel võib tulla veidi lumelisa. Homme tõuseb õhurõhk ilmateenistuse prognoosi kohaselt aeglaselt. Madalrõhkkond eemaldub lõuna poole. Kui madalrõhkkonna serv ulatub ikka Eesti kohale, on meil laialdasemalt sajupilvi ja lumelisa suurem. Kui madalrõhkkond kiiremini nõrgeneb, sajab lund vaid kohati ja sajuhulk on väiksem. Puhub idakaare tuul 2–7, saartel ja põhjarannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on  -3..-8°C.

Neljapäev tuleb kõrg- ja madalrõhuala piirimail üksikute lumehoogudega. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur langeb öösel -10..-15, kohati selgema taeva -19°C-ni, päeval on -8..-12°C.

Reedel on ülekaalus kõrgrõhkkonna mõju, kuid kohatise lumesaju võimalus püsib. Puhub nõrk põhjakaare tuul. Õhutemperatuur on öösel -12..-15, kohati langeb -20°C lähedale, päeval tõuseb suuremal osal -7..-10°C-ni.