Kehv kolmas veerand röövis võidu

Jurijs Aleksejevs.
Jurijs Aleksejevs. Foto: Rein Säinas

Teisipäeval Valgas peetud korvpalli meistriliiga kohtumisel kindlustas BC Kalev/Cramo oma juhtpositsiooni liigatabelis.

Kohtumise avaveerand tõotas väikest imet Valga-Valka meeskonnale, kui vahepeal suisa seitsme punktiga eest ära rebiti ning Sten-Timmu Sokk Cramole vabaviskest kohtumise viiendal minutil esimese punkti tõi.

Vahepeal suurendas Valga meeskond Viljar Veski tabavast kaugviskest vahet veel punkti võrra, kui tablool 11 : 3 kodumeeskonna kasuks seisis. Pikka pidu paraku meie meestele ette nähtud ei olnud. Kaks minutit enne veerandi lõppu tõi Cramo platsile Morris Curry, kes kohe ka kaugviske tabas ning külalised jälle reele upitas. Esimese veerandi lõppedes seisis tablool 19 : 17 võõrustajatele.