Välk koges nii õnne kui ebaõnne

Saalihokimängijatel oli tihe nädalavahetus
Saalihokimängijatel oli tihe nädalavahetus Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

Valga Välgu saalihokimeeskond võõrustas laupäeval Viljandi klubi, pühapäeval aga sõitis külla Tartu Tornaadole.

Laupäevases Eesti meistrivõistluste esiliiga kohtumises haaras initsiatiivi kohe kodumeeskond. Teise kolmandiku keskpaigaks oli vastaste väravavahi selja taha juba neli vastuseta palli toimetatud enne, kui Viljandi mehed ühe tagasi suutsid lüüa.

Kümme minutit enne kohtumise lõppu oli viljandlastel veel võimalus vahet vähendada, kuid nad eksisid karistuslöögil. Sestsaadik veeres mäng pidevalt ühe värava alt teise alla, kuid kohtumise lõppseisuks jäi 4 : 1 Valgale.