Noorte algatused saavad rahalise toe

Jaan Rapp
Jaan Rapp, tegevtoimetaja
:

Alanud aastal on Valga linna noortel ja noorteühendustel võimalus taotleda linna eelarvest omaalgatuslike projektide elluviimiseks rahalist toetust.

Taotlusi saab esitada neli korda aastas sündmuste korraldamiseks, erinevates siseriiklikes ja rahvusvahelistes koostööprojektides osalemiseks ning noorte ja noorteühingute poolt läbiviidatavate projektide kaasrahastamiseks. Esimese taotlusvooru lõpptähtaeg on 22. veebruar 2016, andis teada linnavalitsuse avalike suhete spetsialist.

Valga linna noorsootöö arendamiseks ja noorte omaalgatuse ergutamiseks võttis linnavolikogu eelmisel aastal vastu määruse «Noorte omaalgatuslike projektide toetamise kord». Selle alusel on võimalik 12–26aastastest noortest koosneval grupil või noorteühendusel saada toetust.

Toetuse saamiseks on vajalik täita taotlusvorm ning esitada see veebruari, mai, augusti või novembri 20. kuupäevaks Valga linnavalitsusele, kus spordi- ja noorsootöökomisjon vaatab laekunud taotlused üle ning esitab linnavalitsuse istungile rahastamise otsustamiseks. Toetuse saajatega sõlmitakse leping, mille järgselt saab toetust hakata sihtotstarbeliselt kasutama.

Lisainfo ning taotlus- ja aruandevormid on saadaval Valga linna veebilehel

Kirjuta toimetajalePrindi
Artikli märksõnadValga
esimene lumi
naiste jaht valgamaal
arvamus
24 tundi valgamaal: kes? kus? millal?
MAA ELU
60 PLUSS
krimi
külalugu - tiidu
Visioonikonverents
Saada vihje
Telli kuulutus
Viimased uudised
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
Arhiiv
MaailmKõik
SportKõik
TarbijaKõik
TervisKõik
NaineKõik
Liitu Postimehe uudiskirjaga ja ole kursis päeva olulisimate uudistega!
Vali omale meelepärased teemad:
Aitäh, et liitusid
Postimehe uudiskirjaga!
Juba homme jõuab esimene uudiskiri sinuni.
TAGASI POSTIMEHE LEHELE