Esikohad läksid nelja kooli

Jaan Rapp
Jaan Rapp, tegevtoimetaja
:

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor leidis aset Valga põhikoolis. Osales 51 õpilast 12 maakonna koolist.

Olümpiaadil  lahendasid 7.–12. klasside õpilased üleriigilise žürii koostatud ülesandeid. Piirkonnavooru tulemuste põhjal pannakse kokku üleriigiline pingerida ning kutsutakse lõppvooru  umbes 100 osalejat 9.–12. klassidest.

PARIMAD

7. klassid

1. Lauren Mae – Otepää gümnaasium, õp Anu Kikas (28 punkti)

2. Melissa Maisla – Tõrva g, õp Aivi Mehide (24)

3. Ralf Brait Lehepuu – Keeni pk, õp Heya Lepa (20)

8. klassid

1.–2. Sandra Kuus – Puka kk, õp Ester Muni (20)

1.–2. Kristjan Marcus Sulaoja – Otepää g, õp Ene Ever (20)

3. Albert Unn – Otepää g, õp Kaidi Palmiste (18)

9. klassid

1. Miko Sein – Tõrva g, õp Aivi Mehide (30)

2. Kevin Koik – Valga pk, õp Külli Kukk (26)

3. Allan Alikas – Tõrva g, õp Aivi Mehide (20)

10. klassid

1. Aljona Kritševskaja – Valga g, õp Hille-Made Varul (14)

2.–3. Diana Maksimtšuk –Valga g, õp Hille-Made Varul (13)

2.–3. Taido Purason – Tõrva g, õp Hiie Kokamägi (13)

11. klassid

1. Hannes Margus – Tõrva g, õp Malve Zimmermann (13)

2. Aneth Traumann – Otepää g, õp Anu Kikas (11)

3. Janno Raksa – Valga g, õp Tatjana Fjodorova (7)

12. klassid

1. Raigo Kõvask – Valga g, õp Hille-Made Varul (10)

2. Daniel Nael – Valga g, õp Hille-Made Varul (6)

3. Villem-Erik Danziger – Valga g, õp Ester Talu (5)

Kirjuta toimetajalePrindi
Artikli märksõnadaivi mehideotepää gümnaasiumValga
arvamus
24 tundi valgamaal: kes? kus? millal?
MAA ELU
60 PLUSS
sport
VALIJAMEESTE KOGU
krimi
Külalugu - Rulli
presidendivalimised
päästjate töömailt
Filmivõtted
Saada vihje
Telli kuulutus
Viimased uudised
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
Arhiiv
MaailmKõik
SportKõik
TarbijaKõik
TervisKõik
NaineKõik
Liitu Postimehe uudiskirjaga ja ole kursis päeva olulisimate uudistega!
Vali omale meelepärased teemad:
Aitäh, et liitusid
Postimehe uudiskirjaga!
Juba homme jõuab esimene uudiskiri sinuni.
TAGASI POSTIMEHE LEHELE