Trašanov tõi neljanda koha

Liisi Ploom

Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti noorte talvistelt mitmevõistluse meistrivõistlustel võitis spordiklubi Maret-Sport esindaja Laura Trašanov neidude A-klassis neljanda koha.

Trašanov kogus viie alaga 3574 punkti. Meistritiitli võitnud Margit Kalk (Tartu SS Kalev) kogus viie alaga 3646 punkti. Teise koha sai 3575 punktiga Leanne Siimumäe (KJK Kose 2000), kes edestas vaid ühe punktiga pronksmedali võitnud Katre Sofia Palmi (Saue KJK). Lõpp-protokolli sai tulemuse kirja 10 sportlast.

Trašanov oli mitmel alal edukas: 60 meetri tõkkejooksus saavutas neiu 9. koha ajaga 9.99, kõrgushüppes 3. koha tulemusega 1.68. Kuulitõukes tuli alavõit tulemusega 13.20, kaugushüppes saavutas neiu aga teise koha, tulemusega 5,37. 800 meetri jooksus sai neiu ajaga 2.53.03 kuuenda koha.