Korvpallitiim sai Lätis napi võidu

Martins Berkis
Martins Berkis Foto: Liisi Ploom/Valgamaalan

Aldaris Läti korvpalli meistriliiga kolmapäevases kohtumises võttis BC Valga/Valka meeskond napi, kuid  vajaliku võidu, kui võõral väljakul alistati Läti Ülikooli meeskond tulemusega 82 : 79.

Kohtumise esimene veerandaeg ei kulgenud Valga meeskonnale just kõige kergemini. Kui veerandajast oli mängitud viis minutit, seisis tablool 13 : 7 Läti meeskonna kasuks. Lähemale Valga tiim sellel veerandil lätlastele ei jõudnudki ning esimesele pikemale pausile mindi Läti Ülikooli meeskonna 21 : 12 eduseisus.

Teisel veerandil olid Valga mehed justkui ümber sündinud. Pea iga pall, mis lendu lasti, tabas ka märki. Pärast esimest kolme minutit seisis tablool 23 : 24 Valga meeskonna kasuks. Poolajapausile mindi valgalaste 29 : 34 eduseisus.