Valga sai võõrsil suure kaotuse

Kristo Saage.
Kristo Saage. Foto: Arhiiv / Valgamaalane

Reedel Raplas Sadolini spordihoones aset leidnud Alexela korvpalli meistriliiga kohtumises võõrustas AVIS Rapla meeskond Valga-Valka / Maks & Mooritsat. Koduväljakul mänginud Rapla sai kirja võidu 83 : 65.

Kui kohtumise esimene veerand kulges tasavägiselt ning lõppes Rapla 17 : 13 eduseisul, siis teisel ei jätnud võõrustajad midagi juhuse hooleks. Head kaitsemängu pakkunud raplakad olid resultatiivsed ka rünnakul ning poolajaks oli Rapla korralikus eduseisus, tablool 43 : 24.

Teisel poolajal ei suutnud Valga mängijad enam tekkinud august välja tulla ning kohtumise lõppedes näitas tabloo Rapla meeskonna 83 : 65 mäekõrgust üleolekut.