Valga võttis Läti meistriliigas vajaliku võidu

Aldaris Läti korvpalli meistriliiga kolmapäevases kohtumises Ogres alistas BC Valga-Valka meeskond võõral väljakul BK Ogre / Kumbo Tyre meeskonna lisaajal 81 : 74.

Nii Eesti kui Läti meistriliigas mängivale piirilinna võistkonnale ei tulnud võit kergelt. Esimesel veerandil sai paremini minema kodumeeskond. Peagi aga võtsid Valga-Valka mängijad ruttu järele ning punktivahet hoiti minimaalsena. Kui veerandi lõpuni jäi pisut üle minuti, seisis tablool viigiseis 15 : 15 ning selle seisuga ka pisikesele pausile mindi.

Teisel veerandajal haaras taas juhtohjad Ogre meeskond. Kuigi veerandi keskosas lahutas mõlemaid meeskondi vaid üks punkt, suutsid võõrustajad siiski endas niipalju jõudu leida, et minna poolajapausile kuupunktilises 34 : 28 eduseisus.