Valgal tunnistas kodus pealinlaste kindlat üleolekut

Kuigi Valga pallurid andsid külalistele väärilise lahingu, tuli siiski tunnistada TLÜ/Kalevi paremust. Foto: Rein Säinas/Valgamaalane

Alexela Eesti korvpalli meistriliiga teisipäevases kohtumises tuli BC Valga-Valka / Maks & Mooritsal tunnistada emotsiooniderohkes mängus TLÜ/Kalevi paremust.

Kohtumise esimene veerandaeg möödus mõlemale meeskonnale rahulikult ning suuri eest äraminekuid ei olnud. Esimesele pausile mindi TLÜ 24 : 21 eduseisus. Teise veerandi algus ja keskosa möödusid punkt-punkti-mängus, kus kord oli peal Valga ja siis jälle TLÜ.

Murrang mängus ja võiks ütelda, et ka kogu kohtumise saatus otsustati vahetult enne poolajapausile minekut. TLÜ meeskond tegi enne lõppu 15 : 2 vahespurdi ning võitles end 32 : 39 kaotusseisust eduseisu 47 : 41.