Valga jäi veerandfinaalis Cramole alla

Valga - Valka vs Kalev/Cramo.
Valga - Valka vs Kalev/Cramo. Foto: Liisi Ploom / Valgamaalane

Eesti korvpalli meistrivõistluste veerandfinaalseeria kolmandas mängus võitis BC Kalev/Cramo Haapsalus toimunud kohtumises Valga-Valka/Maks&Moorits meeskonda 80:68 ning seeria üldkokkuvõttes 3:0.

Kuigi Kalev/Cramo võitis poolaja 54:33 ning vahepeal oli vahe isegi 26-punktiline, suutis Valga mängu lõpuks ikkagi pealinna klubile lähedale jõuda.

Mängu resultatiivseim oli 20-punktiga Rain Veidemann, neist kümme viskas mees vabavisetest. Valga-Valka parimana viskasid Valmo Kriisa ja Edgars Krumins mõlemad 17 punkti.

Kalev/Cramo kohtub poolfinaalis Rapla Avisega, TÜ/Rockil tuleb finaali pääsuks jagu saada TLÜ/Kalevist.