Valga tunnistas võõrsil Riia paremust

Valga-Valka korvpallimeeskonna tugitala Jurijs Aleksejevs (palliga).
Valga-Valka korvpallimeeskonna tugitala Jurijs Aleksejevs (palliga). Foto: Rein Säinas / Valgamaalane

BC Valga - Valka meeskonnal tuli Aldaris Läti korvpalli meistriliiga veerandfinaalkohtumises tunnistada Riia VEF 99 : 66 paremust.

Kohtumise esimene veerandaeg lõppes 18:18 viigiga. Poolajapausiks haaras juhtohjad enda kätte Riia meeskond, kui pausile mindi nende 40:34 eduseisus. kui esimese poolaja suutis Valga meeskond võõrustajatele veel kuidagi vastu hakata, siis kolmandal veerandil lubati Riia meestel täielikult lustida. Enne viimast kümmet minutit seisis tablool juba 67:52 kodumeeskonna kasuks ning kohtumise lõpuks suurendas Riia VEF oma eduseisu veelgi, lõpetades mängu tulemusega 99:66.

Riia meeskonna edukaim korvikütt oli Joshua Harrellson 17 punktiga. Valga poolelt viskasid Jurijs Aleksejevs ja Valmo Kriisa 13 punkti.

Veerandfinaalseeria järgmine kohtumine peetakse esmaspäeval Valga spordihallis.