Valga jäi Riia meeskonnale alla

Laupäeval tuli BC Valga-Valka meeskonnal Läti korvpalli meistriliiga veerandfinaalkohtumises tunnistada Riia VEFi 99 : 66 paremust.

Kohtumise esimene veerandaeg lõppes 18 : 18 viigiga. Poolajapausiks haaras juhtohjad Riia meeskond, kui pausile mindi nende 40 : 34 eduseisus.

Kui esimese poolaja suutis Valga meeskond võõrustajatele veel kuidagi vastu hakata, siis kolmandal veerandil lubati Riia meestel täielikult lustida. Enne viimast kümmet minutit seisis tablool juba 67 : 52 kodumeeskonna kasuks ning kohtumise lõpuks suurendas Riia VEF oma eduseisu veelgi, lõpetades mängu tulemusega 99 : 66.