Liisi Ploom

Läti meistriliiga play-off kohtumised jätkusid esmaspäeval Valgas. Paraku ei õnnestunud Valga meeskonnal kodupubliku ees võitu võtta ja nii tuleb meestel kolmapäeval Riiga sõita 2 : 0 kaotusseisus.

Esimene veerandaeg algas piirilinna meeskonnale kohe hästi- toodi ära 20 punkti Riia VEFi 17 vastu. Paraku polnud järgmised veerandid enam nii positiivsed. Poolajale mindi juba 37 : 45 kaotusseisus. Kolmandal veerandaja lõpuks kärises vahe veelgi ja viimasele ning otsustavale 10 minutile mindi aga juba 54 : 74 kaotusseisus. Vaatamata südikale mängule ei suutnud Valga mehed mängu tagasi tulla ja nii sai VEF kätte vajaliku 2 : 0 võidu, tulemusega 83 : 102.

Järgmine play-off mäng toimub juba kolmapäeval Riias. Kuid kõik pole veel kadunud, sest Valga meestel on veel võimalus seeria võiduks pöörata.