Nädalavahetus tõi võite, aga ka kaotusi

Valga FC Warriori ja Tartu JK Tammeka U15 vanuseklassi poiste vastasseis lõppes viigiga. Foto: Rein Säinas

Jalgpallilahingutes said nädalavahetusel võidurõõmu maitsta nii suured kui väikesed pallivõlurid.

Töise nädalavahetuse juhatasid sisse U15 vanuseklassi noormehed. Teise liiga lõuna/ida piirkonnas mängivad Valga FC Warriori poisid võõrustasid reedel Valgas Tartu JK Tammeka teist võistkonda. Kohtumise 15. minutil sai jala valgeks Kristo Kivi, kui ilusa löögiga Valga tiimi juhtima viis. Kõigest mõni minut hiljem said Tartu poisid võimaluse penalti löömiseks, kuid seekord pääseti ehmatusega.

Ülejäänud mäng käis värava alt värava alla, kuni Valga kaitsemängijad jätsid tartlaste ründaja täiesti katmata ning viimane palli valgalaste väravasse lükkas. Mängu lõpptulemuseks jäigi viik 1 : 1.