Kaotusi tuli nädavahetusel maakonda võitudest enam

Valga FC Warriori U15 vanuseklassi poistel tuli võõrsil Tartu FC Helioselt vastu võtta valus 2 : 3 kaotus. Foto: Rein Säinas

Maakonna jalgpallurid nädalavahetusel võidurõõmu kahjuks eriti maitsta ei saanud.

Töise nädalavahetuse juhatasid reedel sisse Valga FC Warriori U15 vanuseklassi poisid, kui nad võõrsil peetud teise liiga lõuna/ida piirkonna mängus kohtusid Tartu FC Heliose poistega. Ilusa alguse saanud matšis pöördus peagi õnn tartlaste poolele ning Valga poistel tuli vastu võtta valus 2 : 3 kaotus.

Laupäeval tuli aga Tõrva JK meeskonnal Tallinnas vastu võtta 1 : 3 kaotus, kui teise liiga lõuna/lääne piirkonna mängus kohtuti FC Nõmme United meeskonnaga. Skoori avasid 11. minutil võõrustajad, kuid pisut enne poolaega suutis Oliver Suur ilusa pealöögiga seisu viigistada ning seisult 1 : 1 algaski teine poolaeg.