Valga kool tõusis ­sarjas neljandaks

Enne finaalvõistlust hoiab Valga põhikool koolide arvestuses neljandat kohta. Foto on illustratiivne. Foto: Rein Säinas

Laupäeval Tartus Tamme staadionil «TV 10 olümpiastarti» neljandal etapil tõid Valgamaa tublid sportlased koju viis medalit.

Kõige edukama soorituse tegi tüdrukute nooremas astmes Tõrva gümnaasiumi neiu Isabell-Mary Luik, kes tulemusega 54,11 meetrit võitis palliviskevõistluse. Andrea-Eveli Ereline tuli palliviskes tulemusega 41,64 meetrit üheksandale kohale. 600 meetri jooksus saavutas teise koha Valga põhikooli õpilane Carmen Rääk tulemusega 1.47,53 minutit.

Tüdrukute nooremas astmes tegid kaasa veel Charlotte Saarmäe, Maria-Helena Lüüs ning Anastasia Loskutova.