Motokrossi meistrivõistlused said korraliku alguse

Mark Peterson
Mark Peterson Foto: Einar Peterson

Nädalavahetusel käisid Karksi-Nuia krossirajal Addinol Eesti meistrivõistluste esimese etapi käigus võistlusrajal ka Valga motosportlased. Pjedestaalile tõusid nad kolmel korral.

MX Hobi klassis oli teistele krossisõitjatele nädalavahetusel kättesaamatu Valga motoklubi Karmid Karlid sõitja Tarmo Jaasi-Tamm, võites kindla esikoha. 65kuubikuliste masinaklassis oli meie noortest kõige kiirem Mikk Kallion, kes saavutas 13. koha. Laur Mägi lõpetas võistluse 22. ja Mark Peterson 29. kohal.

Pühapäeval osales Peterson veel ka Kandava motopargis Läti superkarika teisel etapil, kus ta saavutas 50cc masinaklassis tubli teise koha.