Nädalavahetus tõi vutimeestele kolm võitu ja ühe kaotuse

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Henn Soodla / Pärnu Postimees

Teise liiga lõuna/lääne tsoonis kohtusid laupäeval Soe keskasula staadionil Tõrva JK ning Tallinna FC Forza. Kohtumise teisel minutil asus mängu juhtima Tallinna klubi, kuid Tõrva mehed ei tahtnud kuidagi asjade sellise käiguga leppida ning teisel poolajal lükkasid Oliver Suur ja Heigo Kosemets kumbki ühe palli vastaste väravavahi selja taha. Tulemusega 2 : 1 võtsid väärtusliku võidu tõrvakad.

Samal päeval võõrustas Valga FC Warrior kolmanda liiga lõuna piirkonna kohtumises Valga kunstmuruväljakul EMÜ spordiklubi meeskonda. Võitluslikus kohtumises tuli Valga meestel vastastele tulemusega 0 : 3 alla vanduda.

Kohe pärast meeste mängu jooksid väljakule aga U12 vanusegrupi poisid. Valgalased võõrustasid kodumängus FC Helios Võru eakaaslasi. Kohtumise ainukese värava eest hoolitses Warriori mängija Joonas Hunt. Tulemusega 1 : 0 võtsid Valga poisid järjekordse võidu ning asuvad liigatabelis praegu kolmandal kohal.