Kergejõustiklased 10 medali võrra rikkamad

Teiste seas hakkab stipendiumi saama ka Valgamaa kergejõustiklane Karel Tilga.
Teiste seas hakkab stipendiumi saama ka Valgamaa kergejõustiklane Karel Tilga. Foto: Arhiiv / Valgamaalane

Nädala alguses Võrus Eesti Kergejõustikuliidu korraldatud 27. Rukkilillemängudel osales ligi 500 C-, B-, A- ja juunioride klassi kuuluvat kergejõustiklast 30 klubist. Valgamaa sportlased naasid kümne medaliga.

Tüdrukute C-vanuseklassis saavutas ainukesena medalikoha Carmen Rääk spordiklubist Maret-Sport, kes 600 meetri jooksus ajaga 1.49,54 minutit kõige kiirem oli.

Odaviskes olid heas hoos Tõrva tüdrukud spordiklubist Viraaž. Tulemusega 27,89 meetrit saavutas viienda koha Isabell-Mary Luik, kaheksandana lõpetas võistluse Loretta Pohlasalu tulemusega 25,67 ning 24,57 meetri pikkuse odakaarega saavutas kümnenda koha Violetta Pohlasalu.