Kaitseliitlastel oli sportlik nädalavahetus

Laskmisvõistlused
Laskmisvõistlused Foto: Rein Säinas/Valgamaalane

Möödunud nädalavahetus oli Kaitseliidus sportlik. Lisaks karikavõistlustele laskmises selgusid ka tänavused Kaitseliidu meistrid suundorienteerumises.

Laupäeval toimusid Männiku lasketiirus Kaitseliidu karikavõistlused laskmises Eesti Laskurliidu karikale. Kokku osales võistlusel 13 maleva 16 võistkonda. Püstoliharjutuses, kus tuli 25 meetri kaugusel olevasse märklehte 30 lasku teha, saavutas Valgamaa maleva liige Viia Kaldam 242 silmaga üldarvestuse 21. ning naiste arvestuses esimese koha. 44 laskuri hulgast tuli Valgamaa maleva laskuritest Aleksandr Voroninil leppida 25., Ants Kronbergil 27., Kalle Soovaresel 39. ning Martti Soovaresel 43. kohaga.

Automaatrelvade 100 meetri distantsil saavutas Lilian Leetsi 38 laskuri hulgast 273 silmaga üldarvestuse 12. ning naiste arvestuses teise koha. Ants Kronberg lõpetas laskeharjutuse 21. kohal. Sõjarelva harjutuses, kus tuli lamades laskeasendis lasta 3x10 lasku 300 meetri distantsilt, saavutas Kalle Soovares 183 silmaga 18. koha. Kohe tema selja taha jäi 176 silmaga Lilian Leetsi, saavutades naiste arvestuses järjekordselt teise koha.