Jalgpallurid naasid suvepuhkuselt võiduga

Nädalavahetusel tehti taas algust jalgpalli Eesti meistrivõistluste madalamate liigade mängudega.

Reedel jooksid Soe keskasula staadionile teise liiga Lõuna/Lääne piirkonna kohtumises Tõrva JK ning Viimsi JK duubelmeeskond. Tõrvakad, kellel karikavõistluste viimasest kohtumisest jalg veel soe, hakkasid kohe mängu alguses vastaseid survestama ning see taktika tõi peagi edu.

Esimese värava sepistas Tõrva poolelt juba 16. minutil Heigo Kosemets. Neli minutit hiljem pidi Viimsi puurilukk taaskord oma selja tagant palli üles korjama. Seekord oli värava autoriks Joosep Raudsepp. Enne poolaja lõppu tuli viimsikatel taaskord mõru pill alla neelata, kui õnnetu omavärava tõttu tuli pall väravavõrgust välja võtta. Tulemusega 3 : 0 mindi ka puhkama.