Margot Meri tuli tiitlivõistlustel hõbedale

800 meetri jooksus saavutas Margot Meri (nr 13) ajaga 2.28,78 uue isikliku rekordi. Foto: Riho Meri

Mitmevõistluse Eesti meistrivõistlustel saavutas kaheksa Valgamaa sportlase seast parima tulemuse Margot Meri.

Naiste seitsmevõistluses võitis Valga spordiklubi Maret-Sport esindaja Meri hõbemedali, olles samaaegselt parim noorsoosportlane. Parim oli Mari Klamp Tartu Ülikooli akadeemilisest spordiklubist 5667 punktiga. Sander Pritsi käe all treeniv Meri kogus 5261 punkti, mis on ka tema isiklik seitsmevõistluse rekord. Kolmas koht kuulus KJK Lõunalõvi esindajale Hanna-Mai Vaiklale, kes kogus 5164 punkti.

800 meetri jooksus tuli Meril leppida küll viienda kohaga: siiski saavutas ta ajaga 2.28,78 uue isikliku rekordi. Seitsmevõistluse käigus parandas Meri oma tipptulemusi ka 200 meetri jooksus, kaugushüppes ning odaviskes.