Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Põhijooksu start
Põhijooksu start Foto: Rein Leppik

Palupera vallas Räbi külas sai laupäeval teoks kolmas Räbiküla jooksukross, kus katsusid jõudu nii lapsed kui täiskasvanud. Lastejooksudes asus võistlustulle 46 väikest jooksuharrastajat. Noorematel tuli joosta 300 ja 600 meetrit, vanematel 2,25 kilomeetrit.

Põhijooksul osalenud 61 spordimeest ja -naist läbisid 7,8 kilomeetrit. Kiireim mees oli Taavi Lehemaa, kel kulus raja läbimiseks aega 30:24,7. Teise aja jooksis välja mullune võitja Margus Koor ja kolmanda Taavi Perv. Kiireim naine oli tuntud suusataja Triin Ojaste Otepäält, kes läbis distantsi ajaga 35:24,5. Teine oli naiste üldarvestuses Kadiliis Kuiv ja kolmas Carolina Roomets.

2,25kilomeetrise lastejooksu distantsi võitis Reinis Feldmanis. 600 meetril oli parim Robin Mathias Müür ja 300 meetril Hermeliine Kaart.