Valga kossumehed pidid vastu võtma esimese kaotuse

Valga meestest oli edukaim korvikütt taas Kristo Saage, kes kogus 13 punkti.
Valga meestest oli edukaim korvikütt taas Kristo Saage, kes kogus 13 punkti. Foto: Arhiiv / Valgamaalane

Koduses Alexela korvpalli meistriliigas tuli BC Valga-Valka / Maks & Mooritsa meeskonnal läinud nädala reedel Valgas vastu võtta hooaja esimene kaotus Eesti meistriliigas. Võitluslik mäng anti käest kolmandal veerandajal.

Kohtumise esimene poolaeg pakkus hulganisti põnevust ja võitluslikku heitlust just tänu kodumeeskonna kaugvisetele. Valga/Valka mehed paugutasid igast positsioonist ning eriti täpselt suunas pallid korvi piirilinna tsenter Viljar Veski, kes sai kirja kolm tabavat viset.

Esimese veerandi võitis Valga 22 : 20, kuid poolajapausile mindi tänu Tartu mehe Forrest Robinsoni tabavale kaugviskele tartlaste 42 : 39 eduseisus.