Vilaski kestvuskrossil võtsid mõõtu kolme riigi sportlased

Lea Margus

Laupäeval peeti Tõlliste vallas Vilaski krossirajal EMF „Vilaski kestvuskross 2016”, ühtlasi Valgamaa meistrivõistlused. Kohale tuli 62 võistlejat Eestist, Lätist ja Soomest.

Krossile startis 11 masinaklassi: soolomootorraraste erinevad klassid, Quad ja ATV-d. Lisaks toimus 65ccm klassis pooletunnine sõit Jüri Raudsiku karikale. Raja pikkus oli umbes 5,5 kilomeetrit, mõnes võistlusklassis ka lühem.

Võistlusklassi 65ccm võitjaks osutus Valga noormees Mikk Kallion (Motoklubi K&K, Valga), teiseks jäi Richard Paat (AYR Racing Team), kolmandaks Hugo Nork (Motoextreme). Mark Peterson Valga Motoklubist tuli kuuendaks.