Valga võttis võõrsil viienda võidu

Valga meestest oli edukaim korvikütt taas Kristo Saage, kes kogus 13 punkti.
Valga meestest oli edukaim korvikütt taas Kristo Saage, kes kogus 13 punkti. Foto: Arhiiv / Valgamaalane

Laupäeval pakkusid BC Valga-Valka/Maks&Moorits pallurid oma poolehoidjatele korraliku korvpallielamuse ning said tabelisse järjekordse võidu kirja. Koduses Alexela Eesti korvpalli meistrivõistluste kohtumises alistati TLÜ/Kalev meeskond tulemusega 88 : 76.

Tallinnas Audentese spordihoones peetud mängus haarasid juhtohjad enda kätte kohe külalised. Kuigi TLÜ/Kalev pallurid ei lasknud Valga mängumeestel palliplatsil just päris peremehetseda, lõppes esimene veerandaeg piirilinna meeskonna 22 : 18 juhtimisel.

Ka teine veerandaeg möödus samas tempos ning vahelduva eduga tüüriti vaikselt poolajapausini. Pikemale pausile mindi Valga-Valka kossumeeste mitte küll kindlas, aga parajas eduseisus, tulemusega 41 : 33.