Valga kossumeestel sai jaks otsa

Valga-Valka üks resultatiivsemaid oli Renato Lindmets.
Valga-Valka üks resultatiivsemaid oli Renato Lindmets. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Laupäevases Alexela Eesti meeste korvpalli meistriliiga kohtumises tuli BC Valga-Valka/Maks&Moorits meeskonnal võõral väljakul peetud mängus tunnistada AVIS Rapla võistkonna 87 : 59 paremust

Suure punktivahega lõppenud kohtumist kontrollis kohe mängu algusest peale AVIS Rapla, võttes lõpuks kindla 87 : 59 võidu. Vahe tehti sisse juba esimesel veerandil, mille raplakad võitsid tulemusega 23 : 13. Poolajapausiks kärises vahe Rapla meeskonna kasuks juba 44 : 28, edasine oli vaid vormistamise küsimus.

Valga korvpalluritest seekord võõrustajatele vastast ei olnud ja nii lõppeski kogu kohtumine Rapla meeskonna poolt vaadates tulemusega 87 : 59.