Kergejõustiklased tõid Tallinnast kulda ja pronksi

Valga põhikooli esindaja Dan Šemeljov on sarjas korduvalt häid tulemusi saavutanud. Foto: Anneli Taul

Maakonna kergejõustiklased katsusid möödunud nädalavahetusel eakaaslastega rammu Eesti talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel ning U14 vanuseklassi talvistel meistrivõistlustel Tallinnas.

Lasnamäe Indoor Arenal peetud Eesti talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel tegi kaasa spordiklubi Maret-Sport esindaja Margot Meri. Viievõistluses saavutas ta oma paremad tulemused 60 meetri tõkkejooksus ajaga 8,84 sekundit ning kõrgushüppes tulemusega 1,74 meetrit, kus ta sai mõlemal korral teise koha.

Lisaks tuli ta 800 meetri jooksus ajaga 2.32,28 minutit neljandaks ning kuulitõukes tulemusega 11,05 meetrit ja kaugushüppes tulemusega 5,47 meetrit viiendaks. Kokkuvõttes saavutas Meri meistrivõistlustel 3801 punktiga üldarvestuses tubli kolmanda koha ning U23 klassis kindla esikoha.