Kergejõustiku meistrivõistlustel jagus medaleid Valgamaalegi

Valgamaa kergejõustiklastel oli töine nädalavahetus. Eesti noorsoo ja juunioride talvistelt meistrivõistlustelt naasti igat värvi medaliga.

Suurepärase võistluse tegi noorsooklassis võistelnud Margot Meri, kes saavutas kõrgushüppes tulemusega 1,72 meetrit esimese ning 60 meetri tõkkejooksus ajaga 8,81 sekundit teise koha. Samas jooksus võitis kolmanda koha Kadi Kaart, läbides distantsi 9,14 sekundiga. Lisaks saavutas Kaart 60 meetri tavadistantsil neljanda ning kuulitõukes viienda koha, Margot Meri sai kuulitõukes kuuenda koha.

Teistest maakonna sportlastest saavutas juunioride klassis Keit Mariet Jürgens 800 ja 1500 meetri jooksudes kuuenda koha ning samadel distantsidel jäi tema selja taha seitsmendale kohale Reelika Savi. Marcella Liiv sai kuulitõukes kaheksanda ning kaugushüppes üheksanda koha.