Suvine võistlushooaeg sai avalöögi

U14 vanuseklassi jooksus sai kolmanda koha  Valga spordiklubi Maret-Sport jooksja Taivo Muusikus (number 408).
U14 vanuseklassi jooksus sai kolmanda koha Valga spordiklubi Maret-Sport jooksja Taivo Muusikus (number 408). Foto: Riho Meri

Laupäeval anti suvisele kergejõustikuhooajale traditsiooniliselt avalöök Eesti meistrivõistlustega murdmaajooksus. Elvas peetud võistlusel näitasid häid tulemusi ka Valgamaa jooksjad.

Tüdrukute U14 klassis jooksis Carmen Rääk tulemusega 3.45,0 välja päeva teise tulemuse, alistudes vaid spordiklubi Mitš esindajale Anastassia Bogatõrjovale.

Poiste U14 vanuseklassi võit kuulus aga Maret-Sport spordiklubi esindajale Dan Šemeljovile, kellel kulus võidu vormistamiseks 3.27,0 minutit. Samas jooksus saavutas kolmanda koha tema klubikaaslane Taivo Muusikus (3.45,0) ning kümnenda koha spordiklubi Beavers esindaja Chris Marcus Krahv.