Aili Popp tegi uue rekordi

Naislaskuritest oli kõige edukam Valgamaa laskesportlane Aili Popp, kes saavutas kaks medalikohta. Foto: Arhiiv/Valgamaalane

Nädalavahetusel toimusid Ungaris jahilaskmise Euroopa meistrivõistlused, kus osales edukalt ka Valgamaa laskesportlane Aili Popp.

Kombi laskmises – 100 meetri distantsilt vintrelvast nelja erineva sihtmärgi pihta laskmine ning 100 märki haavlilaskmist – saavutas Popp esimese koha ning tuli sellega juba neljakordseks tiitlivõitjaks.

Popi sõnul oli tegemist väga raske võistlusega, sest juba enne võistlust purunes tema enda relv ning kogu laskevõistlus tuli sooritada ühe lätlase relvaga. Sellele vaatamata tegi ta korraliku võistluse, saavutades ka uue isikliku rekordi 740 punkti. Enne oli see 716.