Valgamaa motokrossisõitjad jäid Sõmerpalus napilt medalita

Tiit Loim
50cc start, fotol parempoolseim Valga motoklubi esindaja Sebastian Karuse.
50cc start, fotol parempoolseim Valga motoklubi esindaja Sebastian Karuse. Foto: Einar Peterson

Kolmapäeval peetud Sõmerpalu staadionikrossil tegi valgamaalastest hea tulemuse noor sõitja Egert Toots, kes sai algajate klassis neljanda koha. Samuti tuli Valgamaale kaks kuuendat kohta.

Carma motoklubi esindaja Egert Toots sai neljanda koha 50kuupsentimeetrise mootoriga rataste PW klassis, võitis Sõmerpalu motoklubi sportlane Lucas Leok. Samuti hea tulemuse tegi teine Carma motoklubi esindaja Travis Siilak, kes tuli kuuendale kohale. 50ccm PW klassis oli kokku 13 osavõtjat.

65cc klassis saavutas tubli tulemuse Mark Peterson, jäädes kuuendaks. Võitis Joosep Pärn Pärnu motoklubist.