Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Edukalt ka motospordiga tegelev Karl Kristjan Kajak
Edukalt ka motospordiga tegelev Karl Kristjan Kajak Foto: Arhiiv / Valgamaalane

Lätis Valmiera mängudel osalesid ka Valga klubi Maret-Sport noored kergejõustiklased, kellest kolm jõudis ka medalile.

Kõige edukamalt läks U-18 vanuseklassis võistelnud Taavi Eistrel, kes kõrgushüppes tulemusega 1.82 esikoha saavutas. Samas vanuseklassis tegi väga hea võistluse ka Janar-Keit Jaakson, kes isikliku rekordiga 23,70 200 meetri jooksus teiseks tuli. 400 meetri distantsil oli Jaakson viies.

Kolmanda medalikoha eest hoolitses U-16 vanuseklassis osalenud Keit-Mariet Jürgens, kes 1500 meetri jooksu isikliku rekordiga 5.29,47 kolmandana lõpetas. Isikliku rekordi püstitas neiu ka 800 meetri distantsil. Tulemus 2.36,86 andis sellel võistlusmaal seitsmenda koha.