Jalgpallurid noppisid nii võite kui ka kaotusi

Jalgpall. Foto on illustratiivne.
Jalgpall. Foto on illustratiivne. Foto: Rein Säinas/Valgamaalane

Läinud nädala pallilahingutes said maakonna klubid nautida nii võidurõõmu kui ka kaotusekibedust. Eriti heas hoos olid Otepää jalgpallurid.

Väravaterohke pallilahingu pakkusid oma fännidele Tõrva JK ja FC Otepää mehed, kes Eesti meistrivõistluste teise liiga lõuna/lääne tsoonis omavahel mõõtu võtsid. Soe keskasula staadionil peetud mängus said esimesena jala valgeks Otepää mehed, kui Raul Lehismets palli kohtumise 19. minutil vastaste väravavõrku lükkas.

Tõrvakate vastus ei andnud kaua oodata. Oma võimaluse kasutas seekord ära Martin Volt, viigistades seisu. Sellega aga otepäälased rahul ei olnud ning juba viie minuti pärast purjetas Priit Lehismets tõrvakate värava alla ning toimetas nahkkera väravavahi selja taha. Seisult 2 : 1 mindi pisikesele pausile.