Pjedestaalikohti jagus ka motosportlastele

Kenor Kotkas
Kenor Kotkas Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Nädalavahetusel mitmel pool Eestis aset leidnud võidusõitudel jagus pjedestaalikohti ka Valgamaa motosportlastele.

Äksi karikasarja kolmandal etapil tegi ilusa sõidu motoklubi K&K esindaja Kaur Must, kes Q50 võistlusklassis esimese koha võitis. MX Open klassis lõpetas Kenor Kotkas sõidu teisel kohal ning 50kuubikuliste PW/Mini klassis saavutas Egert Toots Carma motoklubist igati tubli kolmanda koha.

Põlgaste motokeskuses peetud TOP200 võistlusel maakonna sportlased küll pjedestaalile ei tõusnud, aga ilusat sõitu tehti siiski. Kuuenda koha sõitsid MX V50+ klassis välja Toivo Ilves ning MX Open D klassis Kenor Kotkas.