Võidurõõmu maitsesid Valga ja Tõrva vutimehed

Möödunud nädalal ajasid maakonna jalgpallurid nahkkera taga nii kodus kui ka võõrsil. Paari võidu ja viigi kõrvale kogunes omajagu ka kaotusi.

Kõige suuremaskoorilise kohtumise pidasid maha neljandas liigas pallivad Tõrva JK duubelmeeskond ja Valga FC Warriori vutisõbrad. Kahe klubi omavahelises mõõduvõtmises jäid seekord peale valgakad.

Skoori avas esimesena Valga poolelt Taavi Laul, kui kohtumise 35. minutil palli väravasse lükkas. Sellise tulemusega aga ei tahtnud kuidagi leppida Tõrva poolelt vahetusest mängu sekkunud Juhan Kondike, viigistades seisu 1 : 1. Sellise tulemusega läksid meeskonnad ka poolajapausile.