Alexela Korvpalli Meistriliigas oli täna üks kohtumine, milles läksid vastamisi BC Valga-Valka/Maks&Moorits ja BC Kalev/Cramo.

BC Kalev/Cramo haaras kohtumise juhtohjad juba esimesel veerandil, saavutades vahepeal juba 16 punktilise eduseisu. Perioodi lõpuks suutis Valga meeskond vahet küll pisut vähendada kuid puhkepausile mindi siiski Cramo 27:15 eduseisus. Teisel veerandil jätkas pealinna klubi oma kindlat mängu ning poolajaks oli seis juba 50:35 Cramo meeskonna kasuks.

Teisel poolajal ei suutnud Valga mehed kohtumisse muutust tuua ning kolmanda veerandaja lõpuks juhtis pealinna klubi juba 23 punktiga, 77:54. Viimasel veerandil suurendati vahet veelgi ning lõpusireeni kõlades näitas tabloo Cramo kindlat 95:67 paremust.